Salonas jaukus, tvarkingas. Jessica priėmė laiku, buvo maloni, depiliaciją atliko greitai. Ketinau atlikti vašku, bet ji parekomendavo cukrų, nes taip bus efektyviau. Plaukelius nuėmė ir nuo kelių bei kojų pirštų, ko įprastai ir tikėčiausi, bet kažkodėl ne visos meistrės tai daro. Bendrai - gera patirtis, ketinu toliau čia lankytis.
Moterų kojų depiliacija vaškuRodyti viską...
Goda•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Paslaugą atliko Monika•Plaukų procedūros
Mažena•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Eglė, paslaugi, pasidalino rekomendacijomis. Taip džiaugiuosi nauju kirpimu.
Paslaugą atliko Petraškaitė Eglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra