Meistrė labai draugiška, dirbanti, dėl kliento plaukų gerovės. Nuoširdžios rekomendacijos! Grįšiu
Paslaugą atliko Monika•Plaukų procedūros
Andze•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Labai džiaugiuosi
Paslaugą atliko Petraškaitė Eglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta yra nuostabi meistrė🥰 mano plauku būklė buvo tikrai nekokia, bet sutikus Greta viskas pasikeitė. Labai daug ko sužinojau apie plaukus, ju tinkama priežiūra, plaukučiai dabar tiesiog šilkiniai, sveiki, prižiūrėti ir deka jos, labai rekomenduoju šita meistre, malonesnes meistras dar nebuvau sutikus. 🩷