Aušrinė dažant bei formuojant antakius visada atsižvelgia į pageidavimus, puikiai pritaiko spalvą bei maloniai bendrauja. Naudoja kokybiškus dažus na ir bendrauja tikrai maloniai. Tad visada džiugu grįžti :) rekomenduoju!
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių korekcija siūlu
Sigita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
⭐️👌🏻
Paslaugą atliko Eglė•Plaukų tonavimas moterims
Luka•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, meistrė išmano savo darbą, nagai laikosi puikiai :)
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku! Jessica puiki ir labai maloni meistrė. :)