Laura esu patenkinta kiekvieną kartą ir išeinu puikios nuotaikos bei blizgančiais nagais. Puikiai tiek manikiūras tiek pedikiūras išsilaiko iki kito vizito. Ačiū, Laura! ❤️
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Alma•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopšti bei atidi meistrė
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių korekcija siūlu
Jolanta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių korekcija siūlu
Silvija•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki antakių meistrė Aušrinė, įsiklauso į klientės pageidavimus ir pataiko tiesiai į dešimtuką juos įgyvendindama.