Viskas puikiai! Labai patiko plaukų procedūra, plaukai kaip šilkas, o ir plaukų meistrė labai maloni!
Paslaugą atliko Eglė•Plaukų procedūros
Gabija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko manikiuras, darbas atliktas kruopsciai
Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai noriu padėkoti meistrei Gretai už nuostabiai atliktą plaukų procedūrą. Mano plaukai buvo labai prastos būklės – sausi, apsinešę. Greta labai ramiai ir užtikrintai įvertino jų būklę, parinko tinkamiausias procedūras ir viską atliko taip kruopščiai, kad rezultatas pranoko visus lūkesčius.
Bet svarbiausia – Greta ne tik puiki savo srities specialistė, ji dar ir labai šiltas, dėmesingas žmogus. Ne pirmas ir ne paskutinis kartas kaip sugrįšiu pas ją ❤️
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Gabrielė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko meistre Greta. Puikiai išmano savo darbą ir jį myli. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Vidmante•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Brigitos padarytas manikiūras nepriekaištingas iki pat kito apsilankymo🌸
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras