Paslaugą atliko Greta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Klientė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko apsilankymas pas Gretą! ❤️Labai maloni, miela, kruopšti meistrė, viską išsamiai papasakojo, po procedūros plaukai nuostabūs- švelnūs, žvilgantys, lengvi, ačiū ir iki pasimatymo! 🫶
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Greta•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, gera meistrė, tikrai grįšiu:)
Paslaugą atliko Petraškaitė Eglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Agnė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai suprastas mano pageidavimas dėl antakių spalvos ir intensyvumo .Ačiū meistrei ❤️!