Ačiū tau, nuostabioji Greta! 💕 Kaip visada – po procedūros plaukai tiesiog pasakiški, švelnūs, žvilgantys ir atrodo gyvybingi! Tu tikra savo srities fėja🧚♀️ – viską atlieki su meile ir rūpesčiu. Visada malonu pas tave apsilankyti – gera nuotaika garantuota. 🤍 Rekomenduoju visoms, kurios nori, kad jų plaukai atgytų!✨
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Ugne•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet einame pas Eglę, labai kokybiškai atlieka kirpimus
Paslaugą atliko Eglė•Vyriškas kirpimas
Alex•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai, kaip visad! ačiū Eglei ir už nuostabius plaukus, ir už nuoširdžius pokalbius :)