Ačiū Eglei už puikią priežiūrą - išėjau su išlyginta spalva, žvilgančiais plaukais ir švytinčiomis akimis :) ir už puikius pokalbius - net nepastebėjau kaip pralėkė 4 valandos!
Paslaugą atliko Eglė•Plaukų dažymas
Lina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai graziai atliktas dazymas, plaukai dazymo metu apsaugomi, aciu!!
Paslaugą atliko Eglė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Luka•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedura? Meistre Egle labai profesionali!
Paslaugą atliko Eglė•Plaukų procedūros
Luka•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ilgai kokybiškai laikosi, kruopšti originali dailė, didelis asortimentas, naujausi metodai ir priemonės.
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Inga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė su daugybe patarimų. O plaukai tikrai atrodo efektingai po procedūros.