Nuostabi meistrė Greta, šiandien atlikau pirmaja procedura ir esu begalo patenkinta. Labai šiltas žmogus, kuris puikiai išmano savo darba, tikrai dar sugrįšiu🫶🏻Didelis ačiū!
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Monika•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta - visiška šaunuolė, 2 valandos pas ją ir plaukai tvarkingi, gražūs ir šilkiniai. Patarė, pakonsultavo, be galo šilta ir maloni specialistė 😊
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Smiltė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
PUIKIAI
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus ir kruopštus darbas kaip visada!
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Julija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada išeinu vis labiau ir labiau patenkinta, žinant, kad Greta niekada nenuvils!🫶