Nepatiko, nes buvo neatsargus ir grubus elgesys su mano plaukais. Šlapi plaukai yra labiau pažeidžiami. Išplovus galvą plaukus stipriai trynė rankšluoščiu, o ne nusausino. Šukuoti pradėjo ne nuo galiukų link viršaus, o nuo viršugalvio, kas dar labiau traumuoja plaukus. Džiovinant ir tiesinant nenaudota jokia priemonė apsauganti plaukus nuo karščio. Galų gale, kita dieną po procedūros pamačiau, ko dar neteko matyti. Keli plaukų galiukai buvo sudegę, pajuodavę ir išsilydę.
Paslaugą atliko Monika•Plaukų procedūros
Agnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visuomet viskas puikiai, aciu Aušrinei!
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių korekcija siūlu
Agne•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gera apsilankyti salone. Turbūt tik pataikiau, kuomet buvo tikrai trukšminga aplinka;)
Paslaugą atliko Eglė•Balayage dažymas
Paulina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta tiek dažymu, tiek atlikta plaukų procedūra. Nors po procedūros visą mėnesį plaukai matė daug saulės ir jūros vandens, vis tiek išliko minkšti ir glotnūs.
Paslaugą atliko Eglė•Moterų visų plaukų dažymas
Aistė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
po šios plaukų procedūros mano plaukai tapo minkšti, žvilgantys ir kupini gyvybės. rezultatas viršijo mano lūkesčius!