Kirpausi pas Eglę jau antrą sykį ir abu sykius ne tik nenuvylė, bet ir išėjau iš salono labai laiminga! Buvau išlydėta ne tik su puikiu kirpimu, pritaikytu pagal visus išsakytus norus, bet ir su labai maloniu aptarnavimu bei naudingais patarimais ateičiai. Ačiū🥰
Paslaugą atliko Petraškaitė Eglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Urtė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko 👍
Paslaugą atliko Monika•Plaukų tiesinimas
Liudmila•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus dažymas, Eglė padėjo man atstatyti plaukus ir jie dabar daug sveikesni.
Paslaugą atliko Petraškaitė Eglė•Plaukų tonavimas moterims
Justina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Very attentive and professional stylist, I felt very comfortable with her transforming my hair. Amazing result!