Mikropigmentacija NK Design

5,0
6 atsiliepimai
Juozapavičiaus pr. 48, Kaunas, 45220
Atidaryta šiandien : 08:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
6 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puikiai!
Profesionali, puiki, maloni meistrė. Gera dislikacija. Maloni aplinka.Puikus rezultatas!
Pirmą kartą per visą gyvenimėlį pagaliau turiu antakius! Ačiū meistrei Kristinai N. už kruopštumą, bendradarbiavimo skatinimą, palaikymą (buvo kiek baisoka), norą tobulėti ir padaryti darbą geriausiai. Grįšiu vėl ir vėl <3 Sėkmės visuose darbuose.
Jaukus salonas su puikiais, nuoširdžiais, kruopščiais specialistais.
Labai patiko darbas, įsiklausė ir dar pranoko lūkeščius 😍 Rekomenduoju 💯
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Kristina
Mikropigmentacijos meistrė

Apie

Esu Kristina, permanentinio makiažo specialistė. Baigiau „International Beauty Center“, „MRemoval“ mikropigmentacijos specialisto mokymus. Nuolatinis žinių gilinimas ir kvalifikacijos kėlimas įvairiuose seminaruose. Domėjimasis mikropigmentacijos tendencijomis ir inovacijomis. Permanentinio makiažo tikslas – natūraliai paryškinti veido bruožus, bei suteikti daugiau ryškumo. Tai puiki alternatyva dekoratyvinei kosmetikai, kuri sutaupys Jums laiko. Mikropigmentacijos išliekamumas iki 3-jų metų (priklausomai nuo odos tipo ir kitų faktorių). Procedūros metu klientui skiriamas individualus dėmesys. Atsižvelgiant į kliento poreikius ir norus parenkama tinkamiausia forma, spalva ir atlikimo technika. Dirbama tik su profesionaliomis ir kokybiškomis priemonėmis. Daugiau darbų galite rasti Instagram puslapyje kristina.nk._pmu⚡️

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

Mikropigmentacija NK Design
45220 Juozapavičiaus pr. 48, Kaunas

Esu Kristina, permanentinio makiažo specialistė. Baigiau „International Beauty Center“, „MRemoval“ mikropigmentacijos specialisto mokymus. Nuolatinis žinių gilinimas ir kvalifikacijos kėlimas įvairiuose seminaruose. Domėjimasis mikropigmentacijos tendencijomis ir inovacijomis.

Salonas įsikūręs "PerlaMulter".

Permanentinio makiažo tikslas – natūraliai paryškinti veido bruožus, bei suteikti daugiau ryškumo. Tai puiki alternatyva dekoratyvinei kosmetikai, kuri sutaupys Jums laiko. Mikropigmentacijos išliekamumas iki 3-jų metų (priklausomai nuo odos tipo ir kitų faktorių).

Procedūros metu klientui skiriamas individualus dėmesys. Atsižvelgiant į kliento poreikius ir norus parenkama tinkamiausia forma, spalva ir atlikimo technika. Dirbama tik su profesionaliomis ir kokybiškomis priemonėmis.

Daugiau darbų galite rasti Instagram puslapyje kristina.nk._pmu

PirmPirmadienis
Uždaryta
AntAntradienis
Uždaryta
TrečTrečiadienis
Uždaryta
KetvKetvirtadienis
Uždaryta
PenktPenktadienis
Uždaryta
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Grožio salonai netoliese