Mirror Beauty Room

5,0
566 atsiliepimai
M. Mažvydo al. 5, Klaipėda, 92131
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 19:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
566 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Per daugiau nei 1,5 metų neturiu jokių priekaištų Živilei - greitai, kokybiškai ir tobulai :)
Antakių korekcija ir dažymas atlikti puikiai
Rekomenduoju! Viską visada atlieka TOBULA ❤️
Rodyti salono atsakymą...
meistrė išmananti savo darbą!😊🌸 rekomenduoju!
Labai puiki meistrė Emilija! Grįžtu ne pirmą kartą.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Kaip pati Kornelija teigia - kosmetologija pradėjo domėtis nuo 15 metų, nes visada žavėdavo moterys, kurios rūpindavosi savimi ir savo oda ✨ Pas Korneliją klientas visada yra pats svarbiausias ir visas dėmesys skiriamas tik jam… Todėl galėsite procedūros metu atsipalaiduoti, o jei ir reikės pasikalbėti įvairiomis temomis!

Paslaugos

Veidas
Masažas
Plaukai

Apie

Elena atlieka lūpų, antakių ir blakstienų linijos permanentinį makiažą. Taip pat antakių korekciją bei antakių/blakstienų laminavimą. Elena yra iš Ukrainos, kalba rusiškai, šiek tiek lietuviškai. Bet gražiam darbui kalbos barjeras ne problema! 😄 Mūsų nauja antakių fėja yra visiškas ramybės ir švelnumo įsikūnijimas, todėl jūsų procedūra bus pilna poilsio ✨

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Auksė grožio srityje jau dirba 8 metus! Atlieka antakių korekcijas, laminavimus, makiažus bei veda makiažo pamokas sau 🤍 Su klientais visada randa bendrų temų ir lengvai užmezga pokalbį, todėl ir visi jūsų norai yra patenkinami 100%, nes sugeba išklausyti ir suprasti.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Živilė išsiskiria estetiniu ir minimalistiniu požiūriu. Jos atliekami darbai visada yra ypatingai kruopštūs, dailūs ir ištobulinti iki maksimumo! 🫶 Visada jus pasitiks su šypsena, suteiks maksimalų komfortą ir išeisite su pačiais gražiausiais nagais ▪️

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Apie

Lena žino ko reikia jūsų plaukams, nes visada atlieka išsamią analizę ir kalba su klientu, kad išsiaiškintų kokios būklės yra plaukai ir kokia procedūra jiems tinkama 🤗 Kaip ji sako: jos darbas susijęs su plaukais, tačiau didžiausia esmė yra darbas su moterimis ir noras joms padėti. Ji žavisi moteriška energija ir su savo procedūromis nori moterims suteiki daugiau pasitikėjimo savimi ir laimę ✨ Kalba: rusiškai, angliškai bei ukrainietiškai.

Paslaugos

Plaukai

Apie

Simona pasižymi estetika, minimalizmu, natūralumu ir unikalumu. Savo darbuose atskleidžia moterų grožį prisiliečiant teptukais ir meile darbui ❤️ Prie grožio srities liečiasi jau 10 metų!

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Rebeka atlieka modelinius kirpimus ir dažymus. Todėl galite ramiai registruotis vizitui ir gausite paslaugą nuo galiukų/modelinio kirpimo iki airtouch ar balayage dažymo 🔝 Mūsų meistrė yra visiškai atsidavusi darbui ir jį labai myli, nes tai sritis, kurioje gali nuolat tobulėti, nėra monotoniškumo ir kiekvienas klientės atvejis yra skirtingas. Todėl gera kliento analizė = tobulas rezultatas pagal kliento plaukų galimybes bei norus 🥥

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Laura atlieka makiažus, šukuosenas ir žinoma, paverčia antakius jūsų gražiausia veido dalimi 🥥 Kaip ji sako: “Paauglystėje nebuvau mergaitiška, niekada nesidomėjau makiažu, bet likimas privedė prie grožio ir moteriškumo ir jau 6 metus dirbu grožio srityje” ✨ Laura yra maksimaliai preciziška, kiekviena sruoga ir potėpis yra padaromas su aiškiu apmąstymu ir logika, kad viskas atrodytų tobulai ir nepriekaištingai 🖤

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Odeta su šukuosenomis draugauja jau labai daug metų - techniškumas, žinių bagažas tikrai įspūdingas. ✨ Net ir pačius ploniausius plaukus pavers į gražiausią šukuoseną. Odetą visada sutiksite su gera nuotaika, šypsena ir noru sukurti tobulą įvaizdį 🫶

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Korneliją dažniausiai pamatysite dirbant rimtą ir susikaupusią, tačiau nuoširdžiai atsidavusią darbui 🤍 Kiekvienas antakio plaukelis ar kiekvienas teptuko potėpis yra išjaučiamas, todėl ir rezultatas gimsta tobulas. Pagrindinis dėmesys skiriamas spalvoms, linijoms bei mokymams - savo žinias perduoda mokinėms, studentėms bei klientėms 🖤

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

“Mano tikslas, kad klientė po paslaugos išeitų dar labiau savimi pasitikinti ir jaustųsi pati gražiausia moteris pasaulyje ✨” Mūsų meistrė akcentuojasi į natūralumą ir paprastumą, todėl pamačiusios jos darbus galite pajausti Emilijos švelnumą.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Patogumai

Kalbos
Lietuvių
Anglų

Apie saloną

Mirror Beauty Room
92131 M. Mažvydo al. 5, Klaipėda

Palepinkite save šiuolaikiniame grožio salone Mirror Beauty Room, kuris yra įsikūręs Klaipėdoje, vos kelių minučių atstumu nuo Klaipėdos vaikų ligoninės. Antakių korekcija, kombinuotas veido valymas, plaukų tonavimas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Mirror Beauty Room yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 14, 17, 22B, M5, M6, M8 (Atgimimo stotelė).

Komanda:

Meistrės yra patyrusios grožio profesionalės, kurios pasirūpins, kad klientų lūkesčiai būtų išpildyti.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir profesionali.
  • Specializacija: antakių ir blakstienų procedūros, makiažas, plaukų priežiūra ir dažymas, kosmetologinės paslaugos, manikiūro ir pedikiūro paslaugos, konsultacijos.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.
PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
07:0017:00
SekmSekmadienis
09:0019:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023lgbtqiaplus

Grožio salonai netoliese