Pedikiūro specialistė Kristina - labai maloni, dėmesinga ir profesionali. Jaučiausi komfortiškai viso vizito metu. Tikrai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Kristina•Pedikiūras
Vanda•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloniai ir švelniai buvo apdovanota mano mergina auskarais. Taip pat smulkmenėlių gavo ir berniukai. Džiaugiuosi kad čia pasirinkome. Nenuvylė nei pirmą kartą nei dabar
Paslaugą atliko Augusta•Auskarų vėrimas
Raimonda•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabu! Mano sūnus labai laimingas ir patenkintas padarytu kirpimu :)
Paslaugą atliko Agnė•Vyriškas kirpimas
Ingrida•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko, puikiai apkirpo, būtinai dar apsilakysiu