Vizitas buvo nuostabus, o būklė plaukų įvertinti reikėjo laiko. Praėjo mėnuo po japoniško tiesinimo, laukiau tiek kad suprasti ar tikrai gerai, na ir žinokite labai gerai, labai rekomenduoju 🫶🏽
Plaukų procedūros
Goda•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dariausi garbanas šventei. Pavyko puikiai, meistrė lengvai, šiltai bendraujanti, išmano savo darbą. Ačiū
Paslaugą atliko Sandra•Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Aistė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju
Paslaugą atliko Kornelija•Purškiamas įdegis ir soliariumai
Aušvyda•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir profesionali Smilte. Esu labai patenkinta rezultatu.
Moterų depiliacija cukrumi
Inga•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super
Paslaugą atliko Monika Kasparienė•Blakstienų priauginimas