Higieninį manikiūrą atliko labai rūpestingai, dėmesingai, kruopščiai. Meistrė labai maloni. Tikrai sugryšiu dar.
Paslaugą atliko Irma•Manikiūras
Ramutė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo puikiai! Būtinai sugrįšime dar kartą
Paslaugą atliko Darija•Moterų visų plaukų dažymas
Irma•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbas buvo atliktas labai kruopščiai, maloni meistrė!
Paslaugą atliko Gabrielė•Blakstienų priauginimas
Milė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paslaugos aprašyme buvo kad tai bus iprastas pedikiuras atejus sužinojau kad ne, ir reikes primoketi papildomai. Lakavimas ok, bet iki gero pedikiuro truksta
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras