Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Iškart atrodė, kad Lauros atliktas manikiūras gražus ir tvarkingas. Buvo atliktas labai greitai, per 45 min. Tačiau jau po savaitės kai pradėjo atauginėti, pasimatė, kad atlikta tikrai prastai. Po savaitės norisi eiti persilakuoti nagus, nes atrodo labai negražiai. Kadangi lakavau šviesiai, dar savaitę gal išvaikščiosiu. Atsiprašau, bet mano patirtis nekokia.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vaida•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Tik geriausi atsiliepimai 😊🌸
Paslaugą atliko Aistė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Deimantė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Karolina•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras pas Laurą - wow ! 🤩 Labai kruopščiai sutvarkytos odelės, nagai tobulai išlyginti, spalvų milijonas. Super !
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras