Nėra ko vertinti, nes kaip ir kitoms klientėms vizitas buvo atšauktas paskutinę minutę. Aušrinė neturėtų dirbti salone. Prisimelavus apie šeimos bėdas, poliklinikas ir panašiai. Mergaitei tik valkataut eit, o ne su žmonėmis dirbt. Darykite išvadas.
Rūgštinis pedikiūras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai
Blakstienų priauginimas
Violeta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Laura :) ne pirmą kartą grįžtu blakstienų. Visada nepriekaištingai atliktas darbas ir malonus bendravimas. Rekomenduoju 💕
Blakstienų priauginimas
Agnė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai neatsakingas požiūris į klientus. Gaila sugaišto laiko ir sugadintos nuotaikos.
Manikiūras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Reikėjo priauginimo prieš svarbų renginį. Sutartą dieną susiruošiau jau važiuot, Aušrinė rašo, dėl bėdų šeimoje negalės priimti, pasiūlė dieną rytojui, susitarėme laiką. Atidėjau kitos dienos svarbius planus, kad spėčiau. Kitą dieną porą val. prieš vizitą Aušrinė praneša, kad susimaišė ir įrašė dvi klientes į vieną laiką. Siūlo atvykti savaitės eigoje.. Kažkaip suderinom vieną vakarą, bet nusivyliau ir pačiu priauginimu. Po pusantros savaitės turėjau 5 nagus likusius. Kiti nukrito. :))