Salone puiki aplinka,malonus kolektyvas ir nuostabios meistrės,lankiausi ir pas Laura ir pas Aušrinė,puikios specialistės kurias galiu rekomenduoti drąsiai,ačiū :)
Blakstienų priauginimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju meistrė,patenkino visus lūkesčius,ačiū 🫶
Blakstienų priauginimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabiai atliktas darbas,rekomenduoju!
Blakstienų priauginimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Blakstienų priauginimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Užsakymas prieš 2 savaites buvo iš anksto apmokėtas per programėlę. P. Aušrinė ne tik neatvyko vizito metu, bet neatsiliepė į skambučius, nieko nepranešė. Laukiau daugiau kaip 30 min, tačiau nesulaukiau. NEREKOMENDUOJU! NEPATIKIMA! Tikiuosi pavyks atgauti sumokėtus pinigus už negautą paslaugą.