Salonas tai tik pastatas,bet jame dirbancios moterys ir merginos nuostabios.Labai dekoju uz puikiai atliktas grozio procedūras,blakstienas ir antakius puikiai nudaze ir pakoregavo nuostabioji Laura,jai labai ačiū,o ilgalaiki lakavima atliko Aušrine,labai puiki specialistė.Merginos nuostabios,malionios,mandagios,mūsu jaunimas puikus.Lankysiuosi tik sitame salone.Sekmes ir sveikatos visiems.
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Romena•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada nuostabiai atliktas darbas! Tik geriausios rekomendacijos!
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Kunitskaja•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai, kaip visada
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Alina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
viskas puikiai kaip visada
Blakstienų priauginimas
Ramunė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
paskutinę valandą informavo, kad nepriims į vizitą.labai "profesionalu"