Antra karta atsauktas vizitas be jokiu paaiskinimu
Manikiūras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laura puiki meistrė. Antakių spalvą ir formą padarė labai gerai. Viskas greitai ir profesionaliai.
Antakių korekcija siūlu
Živilė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau užsirašiusi manikiurui ir pedikiūrai. Atvykus salonas buvo uždarytas ir ragelio niekas nekele nors prieš tai kalbėjome apie vizitą. Norėjau būti jūsų klientė, bet dabar niekam nerekomenduosiu :) Sugadintas rytas jūsų dėka. (:
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai 😉
Antakių korekcija siūlu
Deimante•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai stropiai atlieka savo darba, malonus aptarnavimas