Pirmą kartą išėjus iš visažistės nesinorėjo nusiplauti makiažo :)
Plaukų tiesinimasRodyti viską...
Reda•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Buvau nuotaka.😊
Monikos ir Militos dėka atrodžiau tobulai savo gražiausią dieną. ❤️
Labai ačiū Jums už mano tobulą išvaizdą ir malonią atmosferą. ❤️🌹
Tik pačios geriausios rekomendacijos 😊🌹🌺
Sušukavimas ir proginės šukuosenosRodyti viską...
Emilija•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip riebiaodei, makiažas tobulai atsilaikė visą dieną. Taip pat turiu užkritusius akių vokus, bet net ir šešėliai nenusivalė! Makiažas buvo padarytas be galo rūpestingai!