Puiki vieta. Netoli centro. Labai tvarkinga. Ieva yra neįtikėtino kruopštumo ir malonumo mergina. Ir aciu už nuostabu makiažą. Ir pirma karta gyvenime man buvo uždėtos blakstienos kurios neskaudėjo.makiažas išsilaikė nerealiai. Dar ir ryte jis buvo.
Makiažas
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko!
Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Paula•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistre, sukuosena padare lygiai tokia, kokios ir norejau, puikiai atlaike visa vakara! Aciu:)