Ne pirma karta lankausi pas šia meistre ir visada lieku labai patenkinta makiažu. Tik geriausi atsiliepimai!
Makiažas
Emilija•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Eglę lankiausi pirmą kartą ir tikrai labai džiaugiuosi susipažinusi su Egle.🥰 Meistrė išklausanti ko nori, darbą atlieka kruopščiai, įgybendino visus lūkesčius 🤗 Eglė labai maloni, draugiška. Tikrai rekomenduoju! 👌💯💯
Makiažas
Kristina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nu mano antakiai dar neatrode taip gerai eva ❤
Paslaugą atliko Ramintė Jasėnaitė•Antakių laminavimas
Julija•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, bendravimas ir kruopštumas tobulas. Ačiū dar kartą! 😍❤️😘