Nuostabus salonas, ir dar nuostabesnė meistrė Milita! Labai rūpestinga, talentinga, ir puikiai išmananti savo darba! Nuostabi meistrė! Be galo stengiasi , jog klientas išeitu patenkintas šukuosena ir su šypsena veide! Ir jai visad tai pavyksta! Grišiu dar ne karta! ❤️ Taip ir toliau! 🌸
Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Radvile•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė!
Makiažas
Kristina•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Makiažu likau labai patenkinta! Atrodžiau nuostabiai, visiems labai patiko! ☺️ Ir išsilaikė labai puikiai. Ieva buvo labai kruopšti ir maloni. Man pasiskundus paraudusia nosies oda, labai atidžiai parinko priemones ir pasirūpino, kad tai nekeltų man nepatogumų ☺️ Ačiū! Būtinai sugrįšiu kitam makiažui ❤️
Makiažas
Kristina•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, esu labai patenkinta, Milita puikiai išpildė mano viziją, tikrai tapsiu nuolatine kliente!
Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Ieva makiažą atliko profesionaliai, neskubėdama ir atsižvelgdama į visus norus, makiažas išsilaikė puikiai♥️