Nuomonės apie saloną bendros pasakyti negaliu, nes lankiausi pirmą kartą, bet aplinka švari, skoninga, merginos atrodė draugiškos. Antakius man tvarkė Gabija. Tikrai nesumeluosiu pasakydama, kad ji labai kruopšti, šilta, atsakinga, profesionali, draugiška. Darbas buvo atliktas puikiai (pirmą kartą per 22 metus pagaliau turiu tobulus antakius). Tą pačią dieną ėjau į darbą ir minimum 7 žmonės pasakė, kad atrodau nuostabiai. Ačiū labai! Tikrai sugrįšiu. ❤️
Antakių korekcija siūlu
Rūta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
maloni graži aplinka, šiuolaikiškos paslaugos:)
Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
antakių laminavimas
Antakių laminavimas
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula
Antakių korekcija siūlu
Virginija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atliktas tobulas antakių laminavimas! Labai maloni aplinka ir profesionali meistrė. Rekomenduoju!