Makiažas ir šukuosena visiškai pagal mano viziją, ko nebuvau apgalvojusi - Gabija patarė, prie manęs paderino. Likau patenkinta. Bendrauja paprastai, šiltai.
Makiažas
Agnė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai sutvarkė antakius, ačiū ❤️
Antakių laminavimas
Deimantė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paprašiau meistrės Aistės, kad padarytų tokį makiažą, kuris pagal ją man labiausiai tiktų. Rezultatas pranoko mano lūkesčius, o makiažas ideliai išsilaikė visą vakarą. Labai ačiū!