Nusivyliau atlikta paslauga dėl kelių priežasčių. 1. Veido ir kūno spalva skyrėsi, kaip diena ir naktis, veidas buvo labai nušviesintas. 2. Jau po gero pusvalandžio paakių ir smakro zonose makiažas buvo “subėgęs”. 3. Prieš atliekant darbus visažistei reikėjo parodyti, kad kėdė yra nešvari ir kad ją reikėtų nuvalyti. 4. Paslauga buvo atlikta pusvalandžiu anksčiau, jeigu tai nuolat kartojasi, pasiūlymas pakeisti paslaugos įkainius :)
Makiažas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
👌👌
Makiažas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kuomet Gabija išvykusi, einu pas Ievą, nes ji tokia pat puiki! Gražūs antakiai garantuoti:)
Antakių korekcija siūlu
Monika•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko express makiažas, meistrė išpildė visus norus, ačiū.
Makiažas
Rimantė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nepriekaištingai atliktas darbas. Paliko labai gerą įspūdį, todėl planuoju apsilankyti dar kartą ir tikrai rekomenduoju.