Buvo nuostabu, taip gražiai padažė, atsižvelgė į visus norus ir pamačiau save visai kitomis akimis, labai gražiai atrodžiau ir labai labai ačiū Monikai. Taip pat labai svetinga ir padėjo man išsisukti iš padėties dėl šukuosenos, atrado žmogų, kuris sutvarkė man plaukus. Ačiū labai, esu labai patenkinta <3
Paslaugą atliko Monika Briu•Makiažas
Elena•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super meistrė!
Paslaugą atliko Agnė Tumaitė•Antakių korekcija siūlu
Deimantė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai ačiū meistrei Simonai! Makiažas tobulas, jaučiuosi labai graži! =]
Makiažas
Kristina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko ir makiazas, ir garbanos! Super!
Makiažas
Sandra•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū, Julija! Šventės metu jaučiausi puikiai, o dar ir krūvą komplimentų pririnkau.
Julija -profesionali ir labai maloni meistrė 🤍