Puiki meistrė, daug dėmesio skiria kliento nuomonei, spalva ir forma SUPER ❤ tik gaila, kad nenaudoja vaško (formuojant antakius)
Paslaugą atliko Monika
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, atsižvelgė į pageidavimus ir odos ypatumus. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Monika
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai greitai ir gražiai sutvarkė antakius.
Paslaugą atliko Monika
Jovita•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nepatiko tai, jog galutinis rezultatas juodos spalvos, tačiau tai tikriausiai ne meistrės kaltė, nes prieš dažant antakius ji pasiklausė kokios spalvos norėčiau ir tikrai mačiau, jog maišė šviesius dažus. Taip pat grįžus namo dar pačiai reikėjo papešioti žemiau paliktus plaukelius. Apskritai vizitą vertinu teigiamai, nes antakiu formą suteikė tokią, kokia man labiausiai patinka ir tinka. Meistrė maloni, salonas nors ir labai mažas, bet švarus. Manau, jog lankysiuosi čia ir ateityje.