labai nuotabi patirtis, nuostabi meistrė, esu labai patenkinta vizitu.
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Manikiūras
Agnė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus aptarnavimas, puikiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Laura•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Monika! Japonišką manikiūrą atliko preciziškai ir kokybiškai. Esu be galo patenkinta ir tikrai dar sugrįšiu. Kaip žmogus – šilta ir maloni. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems! 🤍✨
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Japoniškas manikiūras
Jolanta•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai ačiū už gražų ir tvarkingą manikiūrą,Rekomenduoju!❤️
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Paškevičiūtė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai, kruopščiai atliktas darbas, ačiū
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Japoniškas manikiūras