Blogai!!! Nekruopščiai atliko darbą, nagai su nelygumais, forma ne tokia kokios prašiau. Po savaitės laiko lakas įtrūkęs ir netgi nukrito visas nagas vienas. Apie dizainą ir lakavimą išvis nėra žodžių… neveltui tik 20 eur kainuoja. Nepasigaukit :(
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Liepa•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
........................................
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Manikiūras
Zivile•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku. Aplinka, bendravimas bei atlikta paslauga. Tikrai sugrįšiu. Ačiū🥰
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Milda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiku! maloniai bendravo. tvarkinga padarė.
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Japoniškas manikiūras
Vitalija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras