Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Miglė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi japonišką manikiūrą ir higieninį pedikiūrą, likau labai patenkinta! Monika kruopšti, dirba švariai ir atsakingai, o pati labai maloni ir dėmesinga. Nagučiai atrodo tvarkingai, sveikai ir gražiai. Ačiū.
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•
Japoniškas manikiūrasRodyti viską...
Žydrė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Everything great, thank you!!
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Manikiūras
Valeria•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas patogioje vietoje,manikiūristė maloni. Japonišką manikiūrą dariausi pirmą kartą,neturiu su kuo palyginti patirties. Po manikiūro efektas geras.
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Japoniškas manikiūras
Ingrida•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedūra, labai kruopšti, maloni meistrė.
Paslaugą atliko Monika Sakalauskaitė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras