MonikNails Atsiliepimai

Kęstučio g. 59 Kaunas Vi Beauty House salonas, 44303

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
117 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas idealu, kruopštumas ir nuoširdumas
Dariausi japonišką manikiūrą ir higieninį pedikiūrą, likau labai patenkinta! Monika kruopšti, dirba švariai ir atsakingai, o pati labai maloni ir dėmesinga. Nagučiai atrodo tvarkingai, sveikai ir gražiai. Ačiū.
Everything great, thank you!!
Salonas patogioje vietoje,manikiūristė maloni. Japonišką manikiūrą dariausi pirmą kartą,neturiu su kuo palyginti patirties. Po manikiūro efektas geras.
Puikiai atlikta procedūra, labai kruopšti, maloni meistrė.
5
1
5
6
7
21
7