Puiki atmosfera salone. Ir smagu, kad yra Junior-Senior ryšys - nebijoma klausti, pasitarti - tik taip auginami profesionalai. Labai smagu kad ofise buvo fainas šuo :) O šunys daug geresni už žmones :)
Visiems rekomeduoju.
Paslaugą atliko Adriana•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Vytenis•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo. Labai kruopštus. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Tomas•Vyriškas kirpimas
Martynas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
❤️‼️‼️
Paslaugą atliko Monika•Vyriškas kirpimas
Deividas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja visaip stengėsi, kad vaikelis jaustųsi drąsiai, buvo labai maloni.