Didžiausios rekomendacijos,kirpėjos Rūtos. Mano berniukas noriai važiuoja kirptis plaukų, kaip Jis sako " vyručiu kirpeja" . Ačiū, sėkmės darbuose, ir pasimatysim dar ne karta👍🌞
Paslaugą atliko Rūta•Vaikų kirpimas
Simona•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai butinai sugrįšiu. Tobulas aptarnavimas
Paslaugą atliko Rūta•Vaikų kirpimas
mindaugas•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! Švaru, gražu, komfortabilu, jauku. Apkirpo gražiai
Paslaugą atliko Deividas (Junior barber)•Vyriškas kirpimas