Moon beauty house Atsiliepimai

Kaukysos g. 4, Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
842 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kiekvienas susitikimas su Gintare (tiek manikiūro, tiek pedikiūro procedūrai) - ypač laukiamas ir džiugina, nes tai ne tik ypatingos kvalifikacijos, kruopštumo, atidumo grožio procedūros, bet nuoširdus, šiltas ir linksmas pokalbis. Gintarė kaskart nustebina ne tik naujomis žiniomis, patarimais ir rekomendacijomis, bet žavi savo naujais pasirinkimais, idėjomis, ypač aktyviu laisvalaikiu ir naujais hobiais. Procedūros laikas bėgte prabėga. Pačios geriausios SĖKMĖS Gintarei ir nuostabiam salonui.
Rodyti salono atsakymą...
Puikus salonas! Aukštos kokybės paslauga!
Rodyti salono atsakymą...
Geriausia meistrė, pas kurią teko lankytis! Tobulai atliktas manikiūras su geliniu lakavimu. Visad gera sugrįžti ir žinoti, jog kad ir kokie nagai bebūtų, po vizito pas Gintarę išeisi tobulais nagais. Rekomenduoju:))
Rodyti salono atsakymą...
Gintarė nuostabi meistrė! labai profesionali, atidi ir su kiekvienu vizitu vis labiau viršijanti lūkesčius! pačios didžiausios rekomendacijos meistrei Gintarei 🥰 pats salonas labai jaukus, stilingas ir modernus 🌸
Rodyti salono atsakymą...
Visada labai bijau lankytis naujose grožio studijose, nes nežinau kokios patirties galima tikėtis, bet šį kartą buvau labai maloniai nustebinta apsilankymu ‘moon beauty house’. Nerealiai patogi lokacija, max švari ir stilinga aplinka, superinis aptarnavimas ir tobulai Gintarės suteikta paslauga!! Manikiūras buvo atliktas be priekaištų, o ir meistrė pasirodė be galo šiltas ir malonus žmogus. Tikrai sugrįšiu!!
Rodyti salono atsakymą...