Labai gražus ir jaukus interjeras, kruopščiai ir savo darba tobulai atliekami darbai:)
Gabriele•prieš beveik 3 metus
Rodyti salono atsakymą...
Puikus salonas! Nuostabus kolektyvas! Paslauga 10 iš 10. Didžiausios rekomendacijos!
Gintarė•prieš beveik 3 metus
Rodyti salono atsakymą...
Salonas atrodo nuostabiai ir prabangiai. Gera čia grįžti, o ir pasitinka visada su šypsena ir pasiūlymu išgerti puodelį kavos. Ką jau kalbėti apie Gintarės manikiūrą.. ji tikrai yra savo srities profesionalė!