Nuostabi meistrė. Tobulai sutvarkė nagus. Dirba greitai ir profesionaliai. 10/10. :)
Manikiūras
Ernesta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dorota labai nemadagi ir grubi. Neatsižvelgė į mano pageidavimus. Makiažą grįžusi namo turėjau nusiplauti. Kritikavo mano plaukus ir antakius. Negana to, mane apgavo. Šukuosena ir makiažas - 100 eur, iš manęs pareikalavo 120 eur. Nerekomenduju.