rekomenduoju viskas patiko ir laibai draugiška. kirpimu patenkitas😉👍
Paslaugą atliko Samanta•Vyriškas kirpimas
Mindaugas•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Samanta•Vyriškas kirpimas
Ernestas•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Meilė Barberė•Vyriškas kirpimas
Martynas•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Einu į Barberę Meilę, nes ten visada švaru, jauki ir graži aplinka. Meistrė normali – jei nori, gali pabendraut, jei nenori, ramiai sėdi ir viskas. Svarbiausia, kad apkerpa taip, kaip paprašai, todėl visada išeinu patenkintas.