Aptirpo vaiką tikrai prastai. Nelygus kirpimas ir nesiklausė į tai ko vaikas norėjo. Deja išėjo labai nelaimingas ir daugiau negrįš. Kirpėjai dar labai daug trūksta patirties.
Paslaugą atliko Meilė Barberė•Vyriškas kirpimas
Inga•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas, puiki meistrė:)
Paslaugą atliko Meilė Barberė•Vyriškas kirpimas
Darius•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dar niekur neteko matyti tokios vaikams draugiskos kirpejos, ji uzmezge labai grazu rysi su vaiku, kalbino ji, kad jis jaustusi patogiai ir nebijotu. Didelis aciu! Sugrizes sunus sake, nuo siol nores tik i sia kirpykla.
Paslaugą atliko Meilė Barberė•Vaikų kirpimas
Aida•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Samanta•Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Meilė pirma meistrė savo kirpimu įtikusi sūnui🤗! Labai ačiū! Sugrįšim!