Procedūra (gelinio pedikiūro nuėmimas) atlikta puikiai, o meistrės Elžbietos bendravimas su klientais skatina dar nepakilus nuo kėdės jau registruotis kitam vizitui. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Elžbieta•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Ūla•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta. profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Elžbieta•Moterų veido depiliacija vašku
Irina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Elžbieta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliko gelinį lakavimą. Malonus aptarnavimas
Paslaugą atliko Elžbieta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Elžbieta•Ilgalaikis gelinis manikiuras