MUBA

Karaliaučiaus g. 1, Vilnius, 06280
5,0
7 atsiliepimai
Karaliaučiaus g. 1, Vilnius, 06280

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
7 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Nuostabus makiažas, labai dėkoju meistrei Agnei, įgyvendino visus mano lūkesčius, šventėje visi gyrė mano makiažą, jaučiausi puikiai, laikėsi net ir antrą dieną. Rekomenduoju visiems! Atmosfera salone buvo labai jauki!
Gabrielė
prieš mėnesį
Itin draugiškas kolektyvas, labai linksmos mergaitės. Kadangi gyvenu šalia, lankausi šiame salone dažnai ir lieku visuomet patenkinta. Makiažas tobulai pritaikytas pagal mano visus norus, šukuosena laikosi net kelias dienas, visuomet nepriekaištingai sutvarkyti antakiai bei tvarkinga nagų korekcija. O kirpėja tikras energijos užtaisas!
Vilma
prieš mėnesį
Šventei buvau pasiruošus per nepilnas 2val. - makiažas ir šukuosena buvo atlikta pagal mano pageidavimus, išpildytas kiekvienas noras:) Rekomenduoju 100%!
Šarūnė
prieš mėnesį
Esu labai patenkinta procedūromis šiame salone, kur visuomet maloniai priima draugiškas ir profesionalus kolektyvas. Antakių meistrė - nuostabi, labai kruopsčiai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą. Taip pat teko naudotis visažistės paslaugomis - nė karto nenuvylė! O užsirašius tiek pas makiažo, tiek pas šukuosenų meistrę - viską atliko tuo pačiu metu, taigi šventei buvau paruošta per nepilnas dvi valandas! Dar kartą ačiū! Kirpėjos paslaugomis dar neteko pasinaudoti, tačiau, yra tekę kreiptis į ją kaip į šukuosenų meistrę - likau labai patenkinta rezultatu. Labai rekomenduoju šį grožio saloną!
Milda
prieš mėnesį
Maloniai nustebinta
Lukne
prieš mėnesį
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

MUBA
06280 Karaliaučiaus g. 1, Vilnius
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
benefit

Grožio salonai netoliese