Paslaugą atliko Inga•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Raminta•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pirmą kartą bandžiau japonišką manikiūrą ir pirmą kartą buvau pas Ingą. Nagai net ir praėjus laikui atrodo labai sveikai ir gražiai - žvilga, atrodo atgaivinti, įgavo lygumo ir sveikumo, gražiai ir atsargiai sutvarkytos odelės džiugina. Meistrė patarė, kokios priemonės tiktų ilgalaikiam mano nagų puoselėjimui - likau patenkinta jas naudodama. Dėkoju ir pačios geriausios rekomendacijos!