Pirmą kartą lankiausi, likau patenkinta, į kelias odeles įkirpo, bet apskritai meistrė labai atidi ir kruopšti. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Inga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankiausi pas meistrę Ingą pirmą kartą. Esu gana reikli, bet įspūdžiai patys geriausi. Džiaugiuosi tobulu manikiūru.🙂
Laikas prabėgo labai greitai. Profesionali, atidi, kruopšti, švelni manikiūrininkė ir maloni pašnekovė.
Taip pat rekomendavo gydomąjį „Gehwol“ kremą (turiu vienos rankos egzemą). Pasitepiau dar tik kelis kartus, bet poveikis puikus. Labai jums ačiū!🙂
Paslaugą atliko Inga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Justina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
:)
Paslaugą atliko Inga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Inga•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuoširdus ačiū ir rekomendacijos ❤❤❤
Paslaugą atliko Inga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
K•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tobulai
Paslaugą atliko Inga•Pedikiūras
Viskas super! Labai didelis spalvų pasirinkimas, daug gražių atspalvių. Inga labai maloni, profesionali. Ačiū už puikią spalvos rekomendaciją, kavą bei, žinoma, tobulą pedikiūrą!:)•prieš daugiau nei 3 metus