Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gabrielė ne tik labai profesionali meistrė, bet ir neapsakomai maloni. Išeisite ne tik išgražinta, bet ir puikiai praleidusi laiką bei pailsėjusi. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jūratė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą sykį dariaus pedikiūrą pas Gabrielę. Atėjau labai išsausėjusiom laukinėm pėdom, o išėjau šilkinėm:) Lako spalva puiki. Meistrė šilta, paslaugi ir kruopšti. Grįšiu!
Paslaugą atliko Gabrielė•Pedikiūras
Rūta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kokybiškas, profesionalus meistrės darbas!
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Viktorija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras