Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistre maloni, atlikta tvarkingai, jauku. Vienas minusas - iki galo nenuvalytas pries tai buves gelinis manikiuras, o kadangi dabar pasirinkta spalva buvo tik baze, tai ant poros nagu persisviecia praeito lako likuciai.
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ko•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pedikiūrą atliko greitai ir nepriekaištingai ☺️
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
ačiū už nuostabų darbą! Greitai,gražiai dirbate!🌹🌹🌹
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lijana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Olga visada labai kruopščiai atlieka savo darbą🌸
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras