Viskas labai patiko, pirmas salonas kurį galiu drąsiai rekomenduoti. Labai maloni ir kruopšti meistrė, puikiai išmananti savo darbą. Ilgalaikį gelinį manikiūrą dariausi prieš išvažiuodama atostogų birželio 4d. dabar jau liepos 2d.ir lakas dar laikosi, net galiukai neaprtupėjo (tik daug nuauge) nežiurint į tai, kad maudžiausi jūroje, baseine, buvau hamame, pirtyje...kur daug drėgmes.
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Išties, patiko viskas: puiki aplinka ir atmosfera, meistrės profesionalumas, atidumas smulkmenoms, ir, galiausiai, stulbinantis rezultatas. Neabejoju, kad grįšiu vėl ir vėl. O ir draugėms užtikrintai galėsiu rekomenduoti!
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi vieta ir dar nuostabesnė Marija! Papuošia nagus stilingai ir moderniai, vizito metu negali atisdžiaugti puikia atmosfera ir šiltu bendravimu! Tai geriausia, ką atradau ❤️
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jurgita•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko salonas ir meistrė, likau su puikiais nagučiais, ačiū:)
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ne pirmas ir ne paskutinis kartas! Kaip visada išėjau patenkinta nagais!! <3
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis manikiuras