Likau labai patenkina Luko atliktu higieniniu manikiūru. Patiko atidumas ir kruopštumas. Galiu drąsiai rekomenduoti ir pati grįšiu.
Manikiūras
Loreta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai :)
Nagų papildymas geliu
Irina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė dirbo kruopščiai, buvo maloni, konkreti. Salonui trūksta jaukumo, visi dirba vienoj erdvėj.
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi manikiūrą su geliniu lakavimu, deja, po savaitės gelis pradeda atšokinėti arba visai nukrenta nuo nago. Tikriausiai, dirbama su netinkamomis priemonėmis.