Puikus meistras, išmanantis savo darbą, malonus ir svetingas! Likau labai patenkinta, užsirašysiu ir kitiems procedūroms!
Manikiūras
Erika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lukas 5*: kruopštus, dėmesingas. Ateityje taps puikus specilistas. Nuvylė salono administracijos požiūris į siūlomą paslaugą. Pasirinkus japonišką manikiūrą gauni tik higieninį, neturi salonas japoniškam manikiūrui skirtų priemonių
Manikiūras
Rūta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ilagailis lakavimas “atšoko” nuo nago po savaitės 🤷♀️ Nežinau, ar meistrės ar ne klaida, bet gaila
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Justė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju! :) Labai kruopštus meistras! Kiek teko lankytis, tai kruopštesnis ir geresnis darbas, nei kai kurių! Ačiū Lukai už gražius nagučius! Dar susitiksime! 👍