Likau labai patenkinta atlikta procedūra, meistrė labai maloni, dirba saugiai, labai rūpinasi nagų būkle ir sveikata, davė nagų priežiūros patarimų. Tik geriausios rekomendacijos!
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko meistres atliktas pedikiuras, tobulai sutvarkytos pedutes ir grazus lakavimas, rekomenduoju ir lankysiuos vel
Pedikiūras
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ernesta labai kruopšti ir maloni specialistė. Po jos atlikto pedikiūro pėdos munkštos ir švelnios, kojos lengvos, o nagučiai dailūs kaip saldainiukai.